Ваші внески дарують дітям тепло та підтримку, коли вони найбільше цього потребують.
“Слава Богу ми живемо. Намагаємося не падати духом. Виховуємо дитину – ходить в садок, в центр реабілітації. Працюємо, як можемо щоб забезпечити дитину. Дякуємо вам за таку допомогу, ми з дитиною дуже раді.”





0 ❤️