Про наш Фонд

Хто ми є

Кожен постраждалий українець має отримати допомогу.

Ми знаємо, що перехід до звичайного життя після травматичного досвіду війни – це не легка подорож. І для кожного українця, дитини чи дорослого, ця подорож потребує допомоги

Документи Фонду

Хто ми є

Забезпечення підтримки постраждалим українцям

Ми віримо, що кожний громадянин України повиннен мати гідні умови життя, незважаючи на обставини, навіть такі, як війна. Місія та основні переконання Благодійного Фонду Допомоги Українцям  підживлюють наше прагнення надавати необхідну підтримку й сприяти безпечному, позитивному та інклюзивному середовищу для всіх українців, які потребують допомоги.

Благодійний Фонд Допомоги Українцям прикладає зусилля, щоб надати можливість отримати справедливий доступ до допомоги, донорських ресурсів і можливостей  постраждалим українцям, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Наша місія та бачення

Що відрізняє нас від інших?

Ми  надаємо вкрай необхідну допомогу та забезпечення з самого початку війни в Україні. Масштаб цієї історичної катастрофи продовжує зростати, але також зростає наша рішучість допомогати найбільш потсраждалим й вразливим співвітчизникам.

Індивідуальні програми

Наші програми у сферах надання медичної допомоги, психічного здоров’я, правової допомоги, консультування щодо безпеки та реабілітаційній допомозі, разом із нашими зусиллями по забезпеченню життєво необхідними речами, покликані полегшити життя постраждалих українців вже сьогодні

Добро, що зростає

Благодійний Фонд Допомоги Українцям займається вже сьогодні створенням забезпеченого, спокійного майбутнього для наших дітей у руслі доброчинності. Чи можете Ви уявити кращий, безпрограшний, дієвий варіант нашого майбутнього?

Стала підтримка

Українці, які постраждали, або опинилися у скрутному становищі через війну можуть звернутися до нашого  Благодійного Фонду для отримання допомоги. Благодійний Фонд Допомоги Українцям полегшує фінансовий тягар для постраждалих й біженців, надаючи важливу підтримку для окремих осіб та їх родин.

Допомога дітям

Працюємо з початку війни

Працюємо по всій Україні

Міжнародна співпраця

Зробити благодійний внесок

Чи зміниш ти життя постраждалих українців
сьогодні?

Доброчинність є найкращим проявом людяності

Допомогти справами

Поділіться
своїм часом -
зробіть добрі справи

Приєднуйтесь до нашої спільноти волонтерів