Ваша доброта дарує тепло й опору дітям, які пережили втрати.
“Мій хлопчик пішов до 1класу. Дуже боявся, що його однолітки його не воспримуть (те що в нього голова у шрамах). Дуже переживав, но зараз він дуже радий в нього вже є друзі, які не зважають на це, а тільки підтримують та товаришують. Він дуже любить математику та малювати. В вільний час, з пластиліну ліпить різні овочі та хоче в майбутньому бути шеф кухарем. Ми дуже дякуємо Вам за підтримку, в такий тяжкий час!! Низький уклін Вам за вашу допомогу!! Дуже, дуже дякуємо!!!”

0 ❤️