Процедура реінтеграції спрямована на забезпечення відповідальності отримувачів допомоги та надання їм додаткової можливості стати надійними учасниками наших програм. Цей процес допомагає нам гарантувати, що надані кошти використовуються відповідно до наших принципів і цілей.
Заява Реципієнта отримає позначення “безвідповідальний Реципієнт”, якщо отримувач допомоги від Фонду (матеріальної, фінансової та іншої) не надасть відео або фото підтвердження використання коштів на благо дитини, зазначеної у Заяві, протягом 30 днів з моменту отримання допомоги. Усі Заяви з позначенням “безвідповідальний Реципієнт” виключаються з реєстру отримувачів допомоги.
Кроки Процедури Реінтеграції
Для поновлення Заяви, Реципієнти повинні подати офіційну заяву на реінтеграцію, в якій детально пояснюються причини ненадання звіту та описується план дій для забезпечення відповідності вимогам у майбутньому. Зразок Заяви надано на цій сторінці нижче.
Перевірка та Затвердження Заяви
Фонд ретельно розглядає подані заяви. Якщо пояснення є обґрунтованими, заява затверджується, і реципієнт переходить до наступного етапу.
Пробаційний Період
Реципієнти, які проходять процес реінтеграції, вступають у пробаційний період тривалістю 3-6 місяців. Протягом цього часу вони повинні дотримуватися суворіших вимог щодо моніторингу та звітування.
Навчання
Реципієнти (за потреби) проходять навчальні сесії, які охоплюють теми, такі як фінансова відповідальність, важливість звітування та ефективне використання коштів.
Збільшена Частота Звітів
Протягом пробаційного періоду реципієнти зобовʼязані надавати звіти якомога швидше, наприклад, протягом першого тижня після отримання допомоги, для демонстрації відповідального використання коштів.
Участь у Громадських Роботах
Реципієнти можуть бути запрошені до волонтерської роботи, організованої Фондом, щоб показати свою готовність до свого внеску в розвиток громади.
Регулярні Моніторингові Візити
Реципієнти підлягають нагляду з боку інших надійних реципієнтів або лідерів громади, які надають зворотний зв’язок про їхній прогрес. Фонд може проводити регулярні моніторингові візити до домівок реципієнтів для перевірки правильного використання коштів. Ці візити документуються.
Заключна Оцінка
По завершенні пробаційного періоду проводиться заключна оцінка. Якщо реципієнт дотримувався всіх вимог і продемонстрував відповідальне використання коштів, він може бути відновлений у статусі надійного реципієнта.
Підписання Угоди про Зобов’язання
Відновлені реципієнти можуть бути запрошені до підписання угоди про зобов’язання (за потреби), визнаючи правила та наслідки недотримання вимог Фонду в майбутньому.
Процедура реінтеграції створена для того, щоб забезпечити справедливість і відповідальність у використанні благодійних коштів. Ми віримо у другий шанс і готові підтримати тих, хто прагне покращити свою відповідальність та прозорість.
Якщо у вас виникли питання щодо процедури реінтеграції, будь ласка, зв’яжіться з нами
за вказаними контактними даними на сторінці:
Завантажити Заяву: