Навчання дітей ефективно виражати свій біль — це важливий аспект емоційного розвитку, який допомагає їм стати здоровими, емоційно стійкими особистостями. Ось кілька підходів, які ви можете застосувати:
Створіть безпечне середовище
- Акцептування почуттів. Підтверджуйте почуття дитини, наголошуючи, що всі емоції важливі та мають право на існування. Це дає дітям розуміння, що вираження болю є прийнятним і важливим.
- Будьте відкритими до спілкування. Заохочуйте дітей говорити про свої почуття та досвід, ставте відкриті запитання та уважно слухайте дітей.
Навчіть розпізнавати емоції
- Використовуйте навчальні ігри. Ігри, книги та історії можуть допомогти дітям навчитися ідентифікувати різні емоції в собі та інших.
- Емоційний словник. Розвивайте в дітей здатність описувати свої емоції словами, розширюючи їхній емоційний словник.
Розвивайте навички спілкування
- Виражайте свої власні емоції. Будьте прикладом того, як добре виражати емоції, розповідаючи про власні переживання та відчуття.
- Навчіть емпатії. Пояснюйте, як їхні слова та дії можуть впливати на інших людей, розвиваючи здатність дитини співчувати та підтримувати.
Розвивайте стратегії впорядкованості
- Техніки заспокоєння. Навчіть дітей технікам заспокоєння, таким як дихальні вправи, медитація або використання зони спокою.
- Креативні методи вираження. Заохочуйте дітей використовувати малювання, письмо або музику для вираження почуттів.
Навчіть розпізнавати та встановлювати межі
- Встановлення меж. Навчіть дітей розуміти, коли та як важливо встановлювати межі, щоб захистити свої емоції від надмірного стресу.
Заохочуючи та підтримуючи дітей у вираженні їхнього болю та інших емоцій, Ви допомагаєте дитині розвивати механізми, що стануть незамінним інструментом психологічної самопідтримки.
Support Ukrainian Children Today
- Зробіть фінансовий внесок на підтримку дітей.
- Подаруйте навчальні матеріали або техніку.
- Станьте волонтером та долучіться до нашої команди, щоб надавати допомогу на місці.
- Розповідайте про Благодійний Фонд Допомоги Українцям в соціальних мережах.
- Підтримайте наші канали в соцмережах, ставте вподобайки всім нашим відео та дописам!
Мета проєкту. Основною метою проєкту є надання фінансової допомоги та підтримки дітям, які постраждали від війни. Допомога спрямована на покращення умов життя дітей та задоволення їхніх базових потреб, таких як харчування, медичне забезпечення, одяг, навчання та ін.
Необхідна сума та терміни збору. Фонд не визначає фіксовану суму для збору коштів або встановлені терміни, оскільки збір є безперервним - кількість родин, які потребують допомоги, збільшується з часом.
Використання залишкових коштів. У випадку, якщо проєкт не буде реалізовано з незалежних від Фонду причин або залишаться невикористані кошти, вони будуть спрямовані на інші проєкти, які відповідають цілям Фонду. Людина, що робить пожертвування на конкретний проєкт, автоматично дає згоду на можливий перерозподіл цих коштів для підтримки інших актуальних ініціатив Фонду, якщо збір коштів закритий або став неактуальним.
Згода платника. Жертвуючи кошти, матеріальні цінності та інше, Ви погоджуєтесь, що сума пожертвування, матеральні цінності та інше не підлягають поверненню.
Дякуємо за Вашу підтримку! Кожен внесок має значення та допомагає змінити життя дітей на краще.
Euro (EUR)
UA773052990000026003006225146
US Dollars (USD)
UA023052990000026007046236823
Ukrainian Hryvnia (UAH)
UA393052990000026005046232830
Beneficiary:Charitable Fund Help Ukrainians
SWIFT code: PBANUA2X
Correspondent banks of EUR:
Account in the correspondent bank: 400886700401
SWIFT Code of the correspondent bank: COBADEFF
Correspondent bank: Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany
Correspondent banks of USD:
Account in the correspondent bank: 001-1-000080
SWIFT Code of the correspondent bank: CHASUS33
Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York ,USA
Thank you! Дякуємо!